Yhteystiedot

Hallitus

  • puheenjohtaja Päivi Puranen (paivi.puranen(at)helsinki.fi)
  • varapuheenjohtaja Johanna Keränen (johanna.t.keranen(at)ppshp.fi)
  • sihteeri Katja Kuusinen (katja.kuusinen(at)pp3.inet.fi)
  • rahastonhoitaja alkaen 3/2021 Julia Raak-Tarkiainen (julia.raak(at)hus.fi)
  • Katja Soininen (katja.soininen(at)kuh.fi)
  • Kristiina Wiberg (kristiinaw(at)hotmail.com )

Jaokset

  • Ennaltaehkäisyn ja kuntoutuksen jaos, jaoksen sihteeri Mari Katajisto (marikatajisto(at)gmail.com)
  • Invasiivisten toimenpiteiden jaos, jaoksen sihteeri Jenni Talma (jenni.talma(at)gmail.com)
  • Rytmijaos, jaoksen sihteeri Tanja Kapulainen (tanja.kapulainen(at)icloud.com)
  • Sydämen vajaatoimintajaos, jaoksen sihteeri Jasmin Malmberg (jasmin.malmberg(at)outlook.com)

Jäsenrekisteri

Jari Piitulainen (Poukamankatu 7 A 4, 33720 Tampere). Muuttuneiden jäsentietojen päivittäminen suoraan jäsensivujen kautta tai täällä.






Ota yhteyttä

Yhteydenotto *