Yhteystiedot

Hallitus

  • Puheenjohtaja Päivi Puranen (paivi.puranen(at)hus.fi)
  • Sihteeri Seija Miina (seija.miina(at)kuh.fi, Retkeilijäntie 7 E 58, 70200 Kuopio)
  • Rahastonhoitaja Tarja Viitala (Sairashuoneenkatu 19 D 20, 20100 Turku)
  • Johanna Keränen
  • Julia Raak-Tarkiainen, yritysyhdyshenkilö (julia.raak(at)hus.fi)
  • Karita Ylönen, jaosvastaava (karita.ylonen(at)ksshp.fi)

Jaokset

  • Ennaltaehkäisyn ja kuntoutuksen jaos, jaoksen sihteeri Mari Naaralainen (marikatajisto(at)gmail.com)
  • Invasiivisten toimenpiteiden jaos, jaoksen sihteeri Jenni Talma (jenni.talma(at)gmail.com)
  • Rytmijaos, jaoksen sihteeri Tanja Kapulainen (tanja.kapulainen(at)icloud.com)
  • Sydämen vajaatoimintajaos, jaoksen sihteeri Jasmin Malmberg (jasmin.malmberg(at)outlook.com)

Jäsenrekisteri

Jari Piitulainen (Poukamankatu 7 A 4, 33720 Tampere)

Kardioskoopin toimitus

  • Jaana Kouvalainen (jaana.m.kouvalainen(at)gmail.com)
  • Minna Clements (minna.clements(at)hus.fi)
  • Heli Liuha (heli.liuha(at)hus.fi)





Ota yhteyttä

Yhteydenotto *